صفحه ی حریم خصوصی

انتشار : روزیکشنبه 1401/06/27

حریم خصوصی

شبکه گستر ری با احترام به حریم شخصی کاربران، تنها برای خرید محصول، اطلاعاتی را از کاربر دریافت می کند. برای ارسال محصولات از کاربران اطلاعاتی مانند آدرس، شماره تلفن و ایمیل دریافت می شود تا پردازش و ارسال کالا در سریع ترین زمان ممکن انجام شود و درصورتی که هرگونه مشکلی بوجود آمد توربو یدک بتواند هویت اصلی خریدار را مشخص کند و پاسخگوی کاربران باشد.


بنابراین ثبت آدرس، ایمیل و توسط مشتری به منزله تایید و صحت آن ها است و در صورتی که این اطلاعات ناقص ثبت شوند، شبکه گستر ری برای دریافت اطلاعات تکمیلی با کاربران تماس می گیرد.


همچنین کاربران می توانند برای دریافت کالا از آدرس و شماره تلفن شخص دیگری استفاده نمایند تا شبکه گستر ری سفارش را به آدرس دیگری ارسال نماید.


کلیه فعالیت های وب سایت شبکه گستر ری مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک انجام می شود و تمامی اطلاعات کاربران نزد شبکه گستر ری محفوظ می باشد.


شبکه گستر ری به هیچ عنوان اطلاعات کاربران را در اختیار شرکت های تبلیغاتی قرار نداده و فقط ممکن است شبکه گستر ری به منظور بهینه سازی وب سایت و تحقیقات بازاریابی با مشتریان خود تماس بگیرد.

شبکه گستر ری ممکن است به منظور رعایت قوانین وب سایت نظرهای ارسالی کاربران را ویرایش کند. کاربران ضمن استفاده از خدمات وب سایت شبکه گستر ری، حق ویرایش اطلاعات و استفاده از آنها را در چارچوب فوق الذکر به شبکه گستر ری اعطا نموده و حق اعتراض را از خود سلب می نماید.


حفظ و نگهداری رمز عبور و نام کاربری بر عهده کاربران بوده و مسئولیت هرگونه خسارت احتمالی ناشی از عدم رعایت موارد ذکر شده، با خود کاربر بوده و کاربر حق هرگونه ادعا علیه شبکه گستر ری را از خود سلب می کند.

شبکه گستر ری همانند سایر وب سایت ها تنها از جمع آوری IP و کوکی استفاده می کند. اطلاعات شخصی کاربران نزد سایت شبکه گستر ری محفوظ می باشد و از دادن اطلاعات کاربران به شخص یا سازمان دیگر خودداری می کند مگر اینکه با حکم مقام قضایی یا اداری صالحه یا طبق قوانین و مقررات رایج کشور موظف می باشد در اختیار مراجع ذی صلاح قرار دهد. در این موارد هیچ گونه مسئولیت قانونی مبنی بر جبران خسارت برای شبکه گستر ری وجود ندارد و کاربران با اعلام رضایت خود در استفاده از خدمات وب سایت ضمناً حق هرگونه اعتراض را از خود سلب نموده اند.


در صورت وجود هرگونه سوال می توانید از طریق تلفن 09196071852 ـ 09395758144 با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.