صفحه ی روش های بازگرداندن کالا

انتشار : روزیکشنبه 1401/06/27

رویه های بازگرداندن کالا

مغایرت کالا

در صورتی که محصول خریداری شده با محصول داخل سایت و یا محصول ثبت سفارش شده مغایرت داشته باشد، کاربر باید بلافاصله مراتب را از طریق تلفن به واحد پشتیبانی(09196071852) اطلاع دهد. کاربر موظف است فقط از طریق پست سفارشی شرکت پست، کالا را به توربویدک ارسال نماید و هزینه ارسال را پرداخت کند. پس از بررسی کارشناسان و تایید ادعای کاربر، هزینه کالا و ارسال به کاربر عودت داده می شود. در صورتی که 24 ساعت پس از دریافت کالا مراتب مغایرت را اعلام ننماید، سایت کالا را بدون مغایرت تلقی نموده و هیچگونه اعتراضی پذیرفته نخواهد بود.


تعریف مغایرت:


توجه داشته باشید که ممکن است محصول مورد نظر با عکس داخل سایت تفاوت اندکی داشته باشد. بنابراین ملاک مغایرت مشخصات فنی درج شده در وب سایت است. در صورت نیاز کاربر می تواند با شماره 09196071852 تماس حاصل  نماید.

مرجوع کردن کالای دارای مغایرت در صورتی امکان پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود به همراه هولوگرام اصلی بازگردانده شود. مخدوش کردن، نوشتن توضیحات و یا هر مورد دیگر بر روی کالا و یا جعبه آن شرایط بازگشت کالا را باطل می کند.

توجه داشته باشید که مخدوش کردن، نوشتن بر روی جعبه و یا کالا و هرگونه دخل و تصرف یا دستکاری در کالا شرایط مرجوع کردن را باطل می کند.

هنگام خرید کالا به این نکته توجه داشته باشید که سفارشات فقط تا پیش از ارسال توسط پست امکان لغو کردن را دارند و پس از آن هیچ مسئولیتی مبنی بر لغو سفارش بر عهده mkpapp.ir  نخواهد بود.