محاسبه کمیسیون با ارزش افزوده برحسب نرخ مصوب اتحادیه
نتیجه محاسبه با ارزش افزوده : 0ریال
نتیجه محاسبه با ارزش افزوده : 0ریال
نتیجه محاسبه با ارزش افزوده : 0ریال

نرم افزار تخصصی مدیریت مشاور املاک و فایلینگ آتیلا-تک کاربره

« قیمت : 350,000 تومان »


برای راهنمایی خرید با شماره های 09196071852 و 09395758144. تماس بگیرید با خرید این نرم افزار در جهت ساماندهی فایل های دفتر مشاور املاک خود قدم مثبتی برمی دارید و گزارش های TTMS مورد تأیید دارایی را نیز می توانید با این نرم افزار به دو روش ، به صورت مجزا و ترکیبی و همراه با عملیات فایلینگ مشاور املاک به صورت یکپارچه انجام دهید وهمچنین صورتحساب های خود را به صورت فاکتور های خرید ، هزینه و فروش ، درآمد که به سود مشاور املاک می باشد ثبت کنید .

 با استفاده از این نرم افزار می توانید فایل املاک مورد نظر جهت خرید، فروش، رهن یا اجاره را ثبت نمایید.و طبقه بندی انجام دهید و برای هر ملک چندین فایل ایجاد کنید  سپس براحتی عملیات جستجو را برروی این املاک انجام می دهید. علاوه بر این، امکان تطبیق میان املاک و پیدا کردن موارد مشابه نیز وجود دارد. امکانات دیگری مانند مدیریت چک ها، ثبت کردن هزینه ها، درآمد ها،محاسبه کمیسیون و ثبت آن و مدیریت صندوق  نیز در برنامه گنجانده شده اند. 

جستجوی سریع ملک و متقاضی و قراردادهای ثبت شده و پنل دسترسی سریع  برای راحتی کاربر ایجاد شده است. 

بخش حسابداری نیز با کمک همکاران مجرب در زمینه حسابداری مشاور املاک تکمیل شده و تمام عملیات حسابداری به صورت اتوماتیک انجام می شود. 

بخش فالینگ آنلاین نیز از طریق سایت mkpapp.ir تکمیل شده است این بخش به صورت جستجوی فایل در نرم افزار گنجانده خواهد شد تا از هزینه های اضافه که مشاوران املاک محترم با مراجعه به سایت های دیگر متحمل می شوند به نفع خودشان جلوگیری شود. 

توجه :این نرم افزلر تک لایسنسه می باشد برای نصب بر روی کامپیوتر های دیگر باید به تعداد کامپیوتر خرید انجام شود و برای نصب ابتدا بانک اطلاعاتی بر روی کامپیوتر مرکزی تنظیم شده و در تنظیمات برای کامپیوتر های دیگر مسیر دیتا بیس مرکزی  و نام کاربری و کلمه عبور آن تنظیم می شود.

نرم افزار «مدیریت املاک و فایلینگ آتیلا» برای آژانس های املاک طراحی شده است. با استفاده از این نرم افزار می توانید فایل املاک مورد نظر جهت خرید، فروش، رهن یا اجاره را ثبت نمایید. سپس براحتی عملیات جستجو را برروی این املاک انجام می دهید. علاوه بر این، امکان تطبیق میان املاک و پیدا کردن موارد مشابه نیز وجود دارد. امکانات دیگری مانند مدیریت چک ها، ثبت کردن هزینه ها، درآمد ها، حق بنگاه و محاسبه سود نیز در برنامه گنجانده شده اند.

 

 

 

 

قابلیت های نرم افزار

1-ثبت و ذخیره  ومدیریت قرارداد های سامانه املاک .

  2-ثبت وبایگانی و مدیریت فایل های ملک و متقاضیان همراه با اطلاعات تکمیلی و چند رسانه ای و  محدوده نقشه و مساحت بهره  گرفته از google map

3-ثبت و ذخیره اطلاعات صورتحساب  خرید ،فروش کالا /خدمات و مدیریت صندوق فروش دارایی  سال95و 95 به قبل  و سال96 و 96 به بعد.

4-ارائه خدمات صدور صورتحساب  مطابق  مفاد ماده (12)  این آیین نامه (سازمان امور مالیاتی ).

5-محاسبه مالیات و عوارض طبق قوانین موضوعه سازمان امور مالیاتی.

6-ثبت اطلاعات موضوع بند (ت) ماده (1) این آیین نامه بر روی حافظه مالیاتی.

8-امکان تهیه گزارش های آنی و دوره ای در مقاطع مختلف زمانی که حداقل  شامل اطلاعات فروش کالا و خدمت و میزان مالیات و عوارض دریافتی باشد.

9-ارسال فایل های هزینه و فروش  فصلی  و  سالانه دارایی.

10-ثبت و ذخیره و مدیریت اشخاص  و ارائه صورتحساب  ها و سوابق متعاملین قرارداد و فایل های ملک و متقاضی  در همان فرم .

11-ثبت و بایگانی و مدیریت دریافت ها و پرداخت ها ی نقدی و چکی  حسابداری.

12-ثبت و ذخیره اطلاعات چک های دریافتی و صادر شده  و مدیریت تاریخ سررسید آنها برای یادآوری.

13-ثبت و  ذخیره و مدیریت طرفین و مالیات ارزش افزوده و عوارض  آنها  و تکمیل قرارداد های ثبت شده برای املاک  و محاسبه کمیسیون (حق الزحمه) مشاور املاک .

14-ثبت و ذخیره  و مدیریت  اطلاعات درصد حق الزحمه  مشاورانی که در  یک قرارداد مشاوره انجام داده اند .

15-ثبت و ذخیره و مدیریت  اطلاعات کارکنان دفاتر مشاوراملاک

16-ثبت و ذخیره و مدیریت اطلاعات  کاربران نرم افزار

17-ثبت و ذخیره و مدیریت دسترسی پیشرفته  کاربران نرم افزار

18-جستجو و مدیریت پیشرفته و با جزئیات کامل ملک و متقاضی

19-گزارش دریافت ها و پرداخت ها و صورتحساب کلی هر فرد به صورت مجزا برای هر فرد و همه در یک پنجره دسترسی سریع

20-گزارش قرارداد ها و درخواست های عملیات ملک  و تقاضا های متقاضی به صورت مجزا برای هر فرد و همه در یک پنجره دسترسی سریع

21-گزارشات و تبدیل به اکسل و ایجاد گزارشات آماده برای حسابداری  دفاتر املاک و فایل های  املاک  و متقاضی

22-پشتیبان گیری و بازیابی اطلاعات بانک اطلاعاتی  پیشرفته اس کیو ال

23-مهندسی داده ها برای جلوگیری از حذف اطلاعات دیتا بیس با استفاده از ویژگی حذف منطقی  و گزارش های  ورود و خروج و حذف دیتا توسط کاربران (فقط فایلینگ)

24-مهندسی  GUI  ومحیط کاربر پسند و پیشرفته برای دسترسی سریع به عملیات های موردنیاز کاربر و هدایت کاربر درجهت جلوگیری از خطا های کمتر در عملیات ثبت و ویرایش و مدیریت اطلاعات.

  1. نصب و راه اندازی  و آموزش رايگان در دي وي دي ميباشد و داخل پک گذاشته شده است. از طریق سایت http://www.mkpapp.ir/ برای افرادی که در سایت ثبت نام و خرید انجام داده اند در دسترس می باشد که به صورت فایل پی دی اف  قابل دانلود می باشد.

دیدگاه کاربران
1 دیدگاه
  • نادر قرذاشخانی چهارشنبه, 02 مهر 1399

    سلام بنطر اپلیکشن کاملی میاد که در عمل باید دید ممنون

شما هم دیدگاه خود را ارسال کنید